Poznáváme Francii - poznávací zájezdy Francie

Cestování a poznávací zájezdy – Poznáváme Francii - poznávací zájezdy Francie

Vybrané cestovní kanceláře a agentury nabízející poznávací zájezdy do Francie, ať už autobusové, letecké či jiné.


strana 12

Cestování.cz

Portál nabízející poznávací zájezdy do Francie od několika cestovních kanceláří a agentur. Široká nabídka zájezdů do hlavního francouzského města, zámků na Loiře, kraje Provence a dalších destinací Francie.

Invia

Internetové stránky největšího on-line prodejce poznávacích zájezdů. Široká nabídka zájezdů nejen do Francie. Vyberte si poznávací okruh po francouzských městech, Paříži či Nice.

CK IBIS

Stránky cestovní kanceláře CK IBIS nabízející vícedenní poznávací a pobytové zájezdy do Francie a na Korsiku, dále široká nabídka ubytovacích kapacit s individuální dopravou.

Prodej trajektových lístků.

Net Travel

Server NetTravel.cz poskytuje internetový prodej více než 10.000 zájezdů do celého světa od více než 120 cestovních kanceláří působících na českém trhu. Výhodou je, že společnost prodává zájezdy za stejné ceny jako zastoupené cestovní kanceláře. Vyberte si z velké nabídky např. poznávací zájezdy do Francie.

CK Alvarez

Aktivní dovolená, poznávací zájezdy do celého světa, rafting, horská turistika. Všechny zájezdy jsou organizovány tak, aby jejich program byl bez větších problémů zvládnutelný každým účastníkem. Poznávací zájezdy do francouzské Provence. Návštěva hlavního města Francie – Paříže a další.

CK Nomád

Cestovní kancelář Nomád vám nabízí poznávací zájezdy do Francie. Prožijte dovolenou, na kterou nikdy nezapomenete.

CK Poznání

Na stránkách CK Poznání máte možnost nalézt velký výběr poznávacích zájezdů do Francie. Poznejte krásy francouzské krajiny, Normandie, Bretaně a Provence.

CK SIM Holidays

S cestovní kanceláří SIM Holidays můžete poznat Londýn, Paříž nebo Spojené arabské emiráty.

Soleada

CK Soleada se specializuje na poznávací zájezdy do Jižní Ameriky, ale v jejich nabídce najdeme i několik poznávacích zájezdů do Francie.

CK Jiří Kalousek

Paříž, Louvre, Normandie, Versailles, Disneyland, Francouzská riviéra, příroda, zámky francouzských králů a nejen to můžete navštívit s poznávacími zájezdy do Francie, které vám nabízí CK Kalousek.

strana 12

Francouzština na internetu

Francouzština na internetu

Zdroje pro studium francouzštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů francouzštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o francouzštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici francouzštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo