Poznáváme Francii - poznávací zájezdy Francie

Cestování a poznávací zájezdy – Poznáváme Francii - poznávací zájezdy Francie

Vybrané cestovní kanceláře a agentury nabízející poznávací zájezdy do Francie, ať už autobusové, letecké či jiné.


strana 12

CK Slan Tour

Cestovní kancelář Slan Tour a její poznávací zájezdy do Francie vám přinesou neopakovatelné zážitky při poznávání této nádhérné země a jejího hlavního města.

Dovolena.cz

Portál Dovolena.cz zprostředkovává poznávací zájezdy mnoha partnerských cestovních kanceláří. Vyberte si poznávací zájezd do Francie prostřednictvím tohoto portálu a naplánujte si dovolenou podle svých představ.

Mundo

Do Bretaně nebo Provence s cestovní kanceláří Mundo, která nabízí aktivní dovolenou zejména pro mladé lidi a studenty. Poznejte francouzskou krajinu netradičně.

New Travel.cz

Internetový portál www.newtravel.cz nabízí na svých stránkách tisíce zájezdů od desítek cestovních kanceláří. Vyberte si z velkého množstí nabídek poznávacích zájezdů do Francie.

Travel Club ČSAD Tišnov

S cestovní kanceláří Travel Club ČSAD Tišnov ročně vyjedou do zahraničí tisíce spokojených klientů. Spousta z nich se také zúčastní poznávacích zájezdů do Francie. Využijte mnohaleté zkušenosti této cestovní kanceláře a poznejte uchvacující francouzské pobřeží, zámky na Seině, romantická zákoutí Paříže či jděte po stopách bojů v Normandii.

strana 12

Francouzština na internetu

Francouzština na internetu

Zdroje pro studium francouzštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů francouzštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o francouzštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici francouzštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo