Poznáváme ostatní země Frankofonie - poznávací zájezdy

Cestování a poznávací zájezdy – Poznáváme ostatní země Frankofonie - poznávací zájezdy

Vybrané cestovní kanceláře a agentury nabízející poznávací zájezdy do francouzsky mluvících zemí - do Francie, Monaka, Belgie, Haiti, Dominikánské republiky, Lucemburska, do zemí Francouzské Polynésie a některých zemí Afriky.


CK IBIS

Stránky cestovní kanceláře CK IBIS nabízející vícedenní poznávací a pobytové zájezdy do Francie a na Korsiku, dále široká nabídka ubytovacích kapacit s individuální dopravou.

Prodej trajektových lístků.

Francouzská Polynésie od CK CAMPANATOUR

Nabízíme luxusní dovolenou nejen na Tahiti, ale také na francouzských ostrovech v Karibiku. Francouzsky se nemluví pouze ve Francii! Zkuste to trochu jinak.

CK Livingstone

Cestovní kancelář LIVINGSTONE pořádá poznávací zájezdy do všech koutů světa. Na akcích LIVINGSTONE byla natočena řada pořadů CESTOMÁNIE. Vydejte se i vy na cestu do Čadu, Egypta či na Madagaskar a do mnoha dalších zemí.

Organisation internationale de la francophonie

Mezinárodní organizace, která sdružuje frankofonní země celého světa. Zpravodajství, aktuality a zajímavé informace ze světa kultury, ekonomie, technologií i vzdělávání.

Jazyk portálu: francouzština

Francouzština na internetu

Francouzština na internetu

Zdroje pro studium francouzštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů francouzštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o francouzštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici francouzštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo