Francouzská konverzace

Procvičování francouzštiny – Francouzská konverzace


Kurzy zaměřené na francouzskou konverzaci

Kurzy zaměřené na francouzskou konverzaci – výpis z databáze jazykových škol a jejich kurzů. Vyhledávání dle města, typu kurzu, zaměření i pokročilosti. Největší databáze jazykových škol na českém internetu.

Jazyk portálu: čeština

Francouzský blog - konverzace

Český blog zabývající se francouzštinou. V této rubrice zabývající se vyjádřením svého názoru, naleznete mnoho variant nejčastějších frází a úvodních vět, kterými lze začít svůj ústní projev, jako je vyjádření souhlasu či nesouhlasu apod.

Jazyk portálu: čeština

Ecoutez des dialogues

Na tomto odkazu najdete konverzační cvičení na základní témata (rodina, seznámení, bydlení, zaměstnání, jídlo). Při poslechu před sebou máte i přepsaný text, což vám pomůže k bezchybnému porozumění.

Jazyk portálu: francouzština

Phonétique

Stránka nabízející vysvětlení a ukázky správné francouzské výslovnosti. Množství informací a zajímavých cvičení. Stránky jsou vhodné, jak pro studenty, tak pro vyučující. Najdete zde například velmi cenná cvičení na procvičování vázání mezi slovy nebo ukázky bezchybné intonace. K užití audio materiálů je nutný Adobe Flash Player.

Jazyk portálu: francouzština

Activités pour la classe de français langue étrangère

Francouzsk portál k procvičení francouzštiny jako cizího jazyka. Učí, jak pracovat s internetem při hledání zadaných informací ve francouzštině. Systém vám zadá například Univerzitu v Rouenu a uvede otázky, na které máte odpovědět. Odpovědi hledáte na oficiálních stránkách univerzity. Na těchto stránkách najdete i různá konverzační cvičení. Využitelné v hodinách francouzštiny pro skupinu žáků jako soutěž.

Jazyk portálu: francouzština

Francouzština na internetu

Francouzština na internetu

Zdroje pro studium francouzštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů francouzštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o francouzštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici francouzštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo