Francouzština pro začátečníky

Procvičování francouzštiny – Francouzština pro začátečníky


Jazyky.Studium.Práce

Internetový časopis o jazykovém vzdělávání, studiu a práci v zahraničí. Články o aktuálních nabídkách studia v zahraničí, zkušenosti absolventů, tipy na internetové stránky pro výuku jazyků, recenze, informace o jazykových školách a nových metodách.

Jazyk portálu: čeština

Zlevněné kurzy francouzštiny - Slevy Kurzů.cz

Poslední volná místa v jazykových kurzech francouzštiny nabízená se slevou. Vyplatí se navštívit před nákupem kurzu – nabízí slevy v běžných veřejných kurzech od 15%-60%. Můžete přistoupit do probíhajícího kurzu nebo do právě začínajícího. Kromě jazykových kurzů nabízí portál SlevyKurzů.cz i slevy dalších typů kurzů: počítače, fitnes, životní styl, psychologie …

Jazyk portálu: čeština

Přehled učebnic francouzštiny pro začátečníky

Seznam učebnic a cvičebnic francouzštiny pro začátečníky, které lze zakoupit v českých obchodech.

Jazyk portálu: čeština

Jeux éducatifs amusants pour les enfants

Velmi pěkný web určený pro francouzské školáky prvního stupně. Najdete zde zábavně ilustrované doplňovačky, zaměřené na tématickou slovní zásobu (např. hlasy zvířat, oblečení, roční období…). Je tu odkaz i na jazykolamy. Slovíčko doplňujete podle obrázku.

Jazyk portálu: francouzština

Etudes littéraires Grammiare

Velmi užitečný francouzský web, který přehledně a podrobně sdružuje celou francouzskou gramatiku. Najdete zde vše potřebné pro samostudium. Portál věnuje i prostor stylistickým normám a pravopisným kvízům.

Jazyk portálu: francouzština

French Steps

Kurzy francouzštiny pro začátečníky zdarma na internetu bez nutnosti registrace. Stránky patří k portálu BBC Languages. Obsahuje 24 lekcí vytvořených učitelem francouzštiny Hakim M'Barek. Užitečné fráze s důrazem na běžnou konverzaci, spousta audio a video materiálů.

Jazyk portálu: angličtina

Les devinettes pour les enfants

Francouzský web určený pro malé děti, pěkně ilustrovaná grafika. Najdete zde hadánky, doplňovačky, omalovánky, jednoduché počítání nebo třeba i ilustrovaná přáníčka s dětskými motivy. Ideální stránka pro malé začátečníky.

Jazyk portálu: francouzština

Francouzština na internetu

Francouzština na internetu

Zdroje pro studium francouzštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů francouzštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o francouzštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici francouzštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo