Francouzština do ucha - poslech, audio, MP3, video

Procvičování francouzštiny – Francouzština do ucha - poslech, audio, MP3, video

Podcasting na internetu, audio nahrávky pro studenty francouzštiny.


strana 12

Jazyky.Studium.Práce

Internetový časopis o jazykovém vzdělávání, studiu a práci v zahraničí. Články o aktuálních nabídkách studia v zahraničí, zkušenosti absolventů, tipy na internetové stránky pro výuku jazyků, recenze, informace o jazykových školách a nových metodách, tipy na audio i video materiály nejen francouzštiny.

Jazyk portálu: čeština

Francouzský podcast

Učíte se francouzsky už léta, ale stále nejste schopni při poslechu odlišit jednotlivá slovíčka od sebe? Hledáte nahrávky francouzštiny v MP3 formátu a nevíte si rady v moři internetu?

Listening French About

Internetové stránky věnované výuce francouzštiny. Výukové materiály, bohatý audio i video doprovod, články zaměřené podrobně na jednotlivé jazykové jevy. Pro někoho může být nevýhodou, že stránky jsou celé v angličtině.

Jazyk portálu: angličtina

BBC French

E-learningové stránky britské BBC určené studentům francouzštiny. Spousta materiálů k oživení studia, audio i video materiály, zpravodajství ve francouzštině. jazyk portálu: angličtina

Français Interactif

Kompletní stránky pro studium a výuku francouzštiny. Výukové lekce, podcasty rodilých mluvčí, testy, videa, vysvětlení gramatiky i slovní zásoba. Každá lekce obsahuje užitečné fráze, které jsou následovány slovníčkem. Gramatika vysvětlena anglicky, slovíčka taktéž.

Jazyk portálu: angličtina

Le Point du FLE

Tato stránka je doslova nabitá různými cvičeními, kvízy a testy. Pod odkazem Activités naleznete např. úryvky z písniček, při jejichž poslechu máte za úkol doplňovat chybějící výrazy. Dále zde narazíte na video ukázky z francouzských kreslených filmů a na různé hrané dialogy. Pod ukázkou je často přepsán text.

Jazyk portálu: francouzština

LibriVox

Skvělý web s ohromnou kolekcí audioknih. Stačí jen vybrat autora, knihu či žánr a můžete nerušeně poslouchat.

Jazyk portálu: angličtina

Podcast français facile

Kvalitní francouzské stránky se zajímavými materiály jak pro začátečníky tak i pro pokročilé. Poslechněte si rodilé mluvčí, procvičte správnou výslovnost a osvojte si znalosti francouzských reálií. Velkou výhodou je, že nahrávky jsou k dispozici i ke stažení v mp3.

Jazyk portálu: francouzština

FrançaisFacile

Otestujte si úroveň vaší francouzštiny. Po vyhodnocení testu hned zjistíte, v čem jste dobří a kde jsou Vaše slabiny. Web Vám pomůže naplánovat, jakými gramatickými jevy začít, abyste ve studiu postupovali co nejefektivněji. Na portále můžete procvičit veškerou gramatiku, slovní zásobu i poslech.

Jazyk portálu: francouzština

Skyrock

Jedno z nejoblíbenějších rádií pro mladé ve Francii. Můžete ho poslouchat i on-line. Na těchto stránkách najdete veškeré informace o hudebním dění (hlavně v rapu), informace o zpěvácích, hudebních skupinách, různých hitparádách atd…

Jazyk portálu: francouzština

strana 12

Francouzština na internetu

Francouzština na internetu

Zdroje pro studium francouzštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů francouzštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o francouzštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici francouzštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo