Francouzština do ucha - poslech, audio, MP3, video

Procvičování francouzštiny – Francouzština do ucha - poslech, audio, MP3, video

Podcasting na internetu, audio nahrávky pro studenty francouzštiny.


strana 12

Jazyky.Studium.Práce

Internetový časopis o jazykovém vzdělávání, studiu a práci v zahraničí. Články o aktuálních nabídkách studia v zahraničí, zkušenosti absolventů, tipy na internetové stránky pro výuku jazyků, recenze, informace o jazykových školách a nových metodách, tipy na audio i video materiály nejen francouzštiny.

Jazyk portálu: čeština

Francouzský podcast

Učíte se francouzsky už léta, ale stále nejste schopni při poslechu odlišit jednotlivá slovíčka od sebe? Hledáte nahrávky francouzštiny v MP3 formátu a nevíte si rady v moři internetu?

Listening French About

Internetové stránky věnované výuce francouzštiny. Výukové materiály, bohatý audio i video doprovod, články zaměřené podrobně na jednotlivé jazykové jevy. Pro někoho může být nevýhodou, že stránky jsou celé v angličtině.

Jazyk portálu: angličtina

DVD videokurzy francouzštiny

Výuková videa francouzštiny jsou stále efektivnější při studiu. Zkuste to taky! Všechny DVD jsou dostupné v českých obchodech.

Jazyk portálu: čeština

Francouzština do ucha – výukový cyklus

Francouzština do ucha je oblíbená hlavně u těch, kteří nemají čas studovat v klasických hodinách. Přehled materiálů k poslechu, dostupný v českých obchodech.

Jazyk portálu: čeština

Učebnice francouzštiny s audio přílohami

Výrazným doplňkem studia francouzštiny je poslech jazyka. Využít můžete učebnice francouzštiny, které mají zároveň CD – audio přílohu.

Jazyk portálu: čeština

BBC French

E-learningové stránky britské BBC určené studentům francouzštiny. Spousta materiálů k oživení studia, audio i video materiály, zpravodajství ve francouzštině. jazyk portálu: angličtina

Français Interactif

Kompletní stránky pro studium a výuku francouzštiny. Výukové lekce, podcasty rodilých mluvčí, testy, videa, vysvětlení gramatiky i slovní zásoba. Každá lekce obsahuje užitečné fráze, které jsou následovány slovníčkem. Gramatika vysvětlena anglicky, slovíčka taktéž.

Jazyk portálu: angličtina

Le Point du FLE

Tato stránka je doslova nabitá různými cvičeními, kvízy a testy. Pod odkazem Activités naleznete např. úryvky z písniček, při jejichž poslechu máte za úkol doplňovat chybějící výrazy. Dále zde narazíte na video ukázky z francouzských kreslených filmů a na různé hrané dialogy. Pod ukázkou je často přepsán text.

Jazyk portálu: francouzština

LibriVox

Skvělý web s ohromnou kolekcí audioknih. Stačí jen vybrat autora, knihu či žánr a můžete nerušeně poslouchat.

Jazyk portálu: angličtina

strana 12

Francouzština na internetu

Francouzština na internetu

Zdroje pro studium francouzštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů francouzštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o francouzštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici francouzštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo