Francouzská gramatika

Procvičování francouzštiny – Francouzská gramatika


strana 12

Francouzská gramatika - kurzy zaměřené na gramatiku

Na této stránce vyberte jako „zaměření kurzu“ položku „kurzy gramatiky“ a v databázi jazykových kurzů budou vyhledány kurzy jazykových škol v ČR, které se orientují na procvičení gramatických jevů a francouzské gramatiky.

Jazyk portálu: čeština

French Grammar About.com

Internetové stránky věnované výuce francouzštiny. Výukové materiály, bohatý audio i video doprovod, články zaměřené podrobně na jednotlivé jazykové jevy. Pro někoho může být nevýhodou, že stránky jsou celé v angličtině.

Jazyk portálu: angličtina

BBC French

E-learningové stránky britské BBC určené studentům francouzštiny. Spousta materiálů k oživení studia, audio i video materiály, zpravodajství ve francouzštině. jazyk portálu: angličtina

Cordial

Francouzština on-line pro náročné. Stránka procvičuje různé gramatické jevy, slovní zásobu, můžete si zde vyzkoušet korekturu textu. Najdete zde i stručné vysvětlení gramatiky. Stránka je vhodná pro velmi pokročilé studenty.

Jazyk portálu: francouzština

Français Interactif

Kompletní stránky pro studium a výuku francouzštiny. Výukové lekce, podcasty rodilých mluvčí, testy, videa, vysvětlení gramatiky i slovní zásoba. Každá lekce obsahuje užitečné fráze, které jsou následovány slovníčkem. Gramatika vysvětlena anglicky, slovíčka taktéž.

Jazyk portálu: angličtina

Francouzský blog

Český blog zabývající se francouzštinou. V této kategorii věnující se gramatice jsou cvičení k na jednotlivé záludnosti a klasické jevy francouzské gramatiky.

Jazyk portálu: čeština

LanguageGuide.org

Výborné stránky s obsáhlou zásobou francouzské gramatiky.

Jazyk portálu: angličtina, francouzština

Le Point du FLE

Tato stránka je doslova nabitá různými cvičeními, kvízy a testy. V levém menu si pod Grammaire vyberete jazykový jev, který chcete procvičit (Passif, Noms, Prépositions…) a stránky naleznou spoustu odkazů s vysvětleními, cvičeními i testy.

Jazyk portálu: francouzština

Bonjour de France

Velmi pěkně strukturovaná stránka o francouzském jazyce. Najdete zde gramatiku, slovní zásobu, idiomatické výrazy, poslechová cvičení. Můžete si vybrat ze čtyř jazykových úrovní.

Jazyk portálu: francouzština

Études littéraires Grammaire

Velmi užitečný francouzský web, který přehledně a podrobně sdružuje celou francouzskou gramatiku. Najdete zde vše potřebné pro samostudium. Portál věnuje i prostor stylistickým normám a pravopisným kvízům.

Jazyk portálu: francouzština

strana 12

Francouzština na internetu

Francouzština na internetu

Zdroje pro studium francouzštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů francouzštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o francouzštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici francouzštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo