Francouzská gramatika

Procvičování francouzštiny – Francouzská gramatika


strana 123

Phonétique

Stránka nabízející vysvětlení a ukázky správné francouzské výslovnosti. Množství informací a zajímavých cvičení. Stránky jsou vhodné, jak pro studenty, tak pro vyučující. Najdete zde například velmi cenná cvičení na procvičování vázání mezi slovy nebo ukázky bezchybné intonace. K užití audio materiálů je nutný Adobe Flash Player.

Jazyk portálu: francouzština

Synapse Développement

Francouzština on-line pro náročné. Stránka procvičuje různé gramatické jevy, slovní zásobu, můžete si zde vyzkoušet korekturu textu. Najdete zde i stručné vysvětlení gramatiky. Stránka je vhodná pro velmi pokročilé studenty.

Jazyk portálu: francouzština

Verb 2 verb

Stránka, která vyčasuje vložené francouzské sloveso ve všech možných časech. Můžete zadat i určitý tvar a stránka vyhledá od jakého slovesa je. Zároveň uvede i čas a způsob v jakém hledaný tvar je a najde i infinitiv. Vše konfrontuje s angličtinou.

Jazyk protálu: angličtina

Lexigos

Máte potíže s francouzskými znaky? Tato stránka vám umožní vložit do textu francouzské unikátní znaky. Najdete zde i spoustu dalších jazyků. Když kliknete na „Zkontrolovat“, systém vás odkáže na stránku http://bonpatron­.com/, která v textu vyznačí chyby.

Jazyk portálu: francouzština

strana 123

Francouzština na internetu

Francouzština na internetu

Zdroje pro studium francouzštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů francouzštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o francouzštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici francouzštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo