Testy z francouzštiny

Procvičování francouzštiny – Testy z francouzštiny

Testy k procvičování gramatiky, slovíček či ke zjištění aktuální jazykové úrovně.


strana 12

Azur lingua

Na této stránce si můžete vyzkoušet test, který prověří vaše jazykové znalosti a porozumění na základě textu, který si přečtete, a otázek, na které budete posléze odpovídat. Test můžete dělat buď on-line nebo si ho můžete stáhnout na disk.

Jazyk portálu: francouzština

Francouzština v testech

Možnost online a zdarma si otestovat vaše znalosti francouzštiny. Zábavné francouzské testy jsou jedinečnou formou jak si nejen svoje znalosti francouzštiny vyzkoušet, ale také důkladně a nenásilně rozšiřovat.

jazyk portálu: čeština

Le Point du FLE - Testy

V tétorubrice naleznete testy rozdělené do tří úrovní pokročilosti: Test de stade débutant, Test de stade intermédiaire a Test de stade avancé. Zabývají se hlavně procvičováním slovní zásoby a správným porozuměním poslechového cvičení. U začátečnické úrovně najdete i obrázková cvičení.

Jazyk portálu: francouzština

Atout Micro

Celkem náročný web určen spíše pro hodně pokročilé studenty. Prověří vaší znalost gramatiky a také šíři slovní zásoby. Vybíráte ze tří možností, buď správnou nebo chybnou variantu. Tento portál vám rozhodně pomůže zdokonalit lexikální stránku jazyka.

Jazyk portálu: francouzština

BBC Tests

Otestujte svou francouzštinu na portále britské BBC Languages. Interaktivní test vám napoví, na jaké úrovni jste se svou francouzštinou. Nevýhodou může být, že kladené otázky jsou v angličtině.

Jazyk portálu: angličtina

Exercices de français en ligne

Na tomto webu si můžete vyzkoušet cvičení, která se zaměřují buď na gramatiku, nebo na poslech a psanou formu jazyka. Vyplněný test odešlete a po zadání emailové adresy dorazí do vaší schránky opravený. Testy ověřují základní znalost francouzštiny.

Jazyk portálu: francouzština

FWP - French test

Interaktivní, na závěr hodnocený test francouzštiny na stránkách FWP. Test prověřuje mírně pokročilé znalosti jazyka. Test se zaměřuje hlavně na správné užití časů. Bohužel je nutná dobrá znalost angličtiny.

Jazyk portálu: angličtina

Tests et examens

Stránky Univerzity v Torontu, které vám nabízí širokou škálu cvičných testů ve francouzštině, některé i s okamžitou opravou. Procvičují především gramatickou znalost a porozumění textu. Test vám nenabízí možnosti výběru, vyplnění odpovědi je pouze na vás. Pro velmi pokročilé.

Jazyk portálu: francouzština

Homonyma a homofony

Cvičení testující znalost francouzských homonym (slov stejného významu) a homofonů (slov stejně znějících s různou grafikou). Po každém úkolu vám systém výkon opraví a spočítá úspěšnost. Vhodné pro začátečníky.

Jazyk portálu: francouzština

strana 12

Francouzština na internetu

Francouzština na internetu

Zdroje pro studium francouzštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů francouzštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o francouzštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici francouzštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo