Testy z francouzštiny

Procvičování francouzštiny – Testy z francouzštiny

Testy k procvičování gramatiky, slovíček či ke zjištění aktuální jazykové úrovně.


strana 123

Exercices de français en ligne

Na tomto webu si můžete vyzkoušet cvičení, která se zaměřují buď na gramatiku, nebo na poslech a psanou formu jazyka. Vyplněný test odešlete a po zadání emailové adresy dorazí do vaší schránky opravený. Testy ověřují základní znalost francouzštiny.

Jazyk portálu: francouzština

Francouzština - přijímací testy

Na tomto odkazu najdete ukázku přijímacího testu z francouzského jazyka na Pedagogickou fakultu Technické univerzity Liberec. Test obsahuje doplňovačku, překlad a napsání dopisu podle zadání.

Jazyk portálu: čeština

FWP - French test

Interaktivní, na závěr hodnocený test francouzštiny na stránkách FWP. Test prověřuje mírně pokročilé znalosti jazyka. Test se zaměřuje hlavně na správné užití časů. Bohužel je nutná dobrá znalost angličtiny.

Jazyk portálu: angličtina

Tests et Examens

Stránky Univerzity v Torontu, které vám nabízí širokou škálu cvičných testů ve francouzštině, některé i s okamžitou opravou. Procvičují především gramatickou znalost a porozumění textu. Test vám nenabízí možnosti výběru, vyplnění odpovědi je pouze na vás. Pro velmi pokročilé.

Jazyk portálu: francouzština

Homonyma a homofony

Cvičení testující znalost francouzských homonym (slov stejného významu) a homofonů (slov stejně znějících s různou grafikou). Po každém úkolu vám systém výkon opraví a spočítá úspěšnost. Vhodné pro začátečníky.

Jazyk portálu: francouzština

strana 123

Francouzština na internetu

Francouzština na internetu

Zdroje pro studium francouzštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů francouzštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o francouzštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici francouzštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo