Francouzské vtipy - zábava

Procvičování francouzštiny – Francouzské vtipy - zábava


Games French About

Internetové stránky věnované výuce francouzštiny, rubrika hry. Křížovky, interaktivní osmisměrky i oblíbená hra se slovíčky „šibenice“. Pro někoho může být nevýhodou, že stránky jsou celé v angličtině.

Jazyk portálu: angličtina

Jeu de l´oie

Internetový portál, který shromažďuje slovní hříčky, přesmyčky a doplňovačky, je určen jak začátečníkům tak i pokročilým. Na začátku je třeba si vybrat úroveň a můžete se s chutí dát do studia. Jazyk portálu: francouzština

Regiony Francie

Interaktivní cvičení k zábavě i poučení: přiřaďte ke slepé mapce Francie správné názvy regionů. Počítá se vám skóre správných/špatných odpovědí a čas.

Jazyk portálu: francouzština

Usina quiz

Na tomto webu najdete velké množství zábavných materiálů – různé kvízy, křížovky, doplňovačky, zaměřené hlavně na tématickou slovní zásobu. Tyto materiály lze zdarma stáhnout.

Jazyk portálu: francouzština

Calembours

Internetové stránky, které shromažďují slovní hříčky, přesmyčky, ale i různé citáty známých autorů nebo přísloví a pranostiky. Na tomto webu najdete i obsáhlý seznam zkratek nebo seznam mnemotechnických pomůcek.

Jazyk portálu: francouzština

Francouzština na internetu

Francouzština na internetu

Zdroje pro studium francouzštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů francouzštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o francouzštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici francouzštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo