Práce ve Francii

Studium a práce v zahraničí – Práce ve Francii

Odkazy poskytující cenné informace nekomerčního charakteru o práci ve Francii. Inzertní portály, tipy, kde hledat práci na internetu případně osobní zkušenosti ostatních.


Jazyky.Studium.Práce - Práce v zahraničí

Internetový časopis o jazykovém vzdělávání, studiu a práci v zahraničí. Články o aktuálních nabídkách studia v zahraničí, zkušenosti absolventů, tipy na internetové stránky pro výuku jazyků, recenze, informace o jazykových školách a nových metodách.

Jazyk portálu: čeština

Nazkušenou.cz - Práce a studium v zahraničí

Známý portál pro sdílení zkušeností ze studia a práce v zahraničí. Informační články s rozsáhlou diskusí, diskusní fórum nad problematikou zahraničních pobytů, seznam zprostředkovatelů práce a studia v zahraničí. Článek o práci ve Francii.

Francie - životní a pracovní podmínky

Integrovaný portál ministerstva práce a sociálních věcí zabývající se možnostmi práce v Evropě. Najdete zde aktuální informace o pracovním povolení, o povoleních k pobytu, jak je to se sociálním zabezpečením a daňvou problematikou, zdravotní péčí minimální mzdou. Na stránkách najdete i spoustu odkazů na personální agentury.

Jazyk portálu: čeština, případně lze zvolit angličtinu i jiné jazyky.

AFS Mezikulturní programy, o.p.s.

Internetový portál zaměřující se na informace o mezikulturních výměnách středoškoláků, příležitosti pro dobrovolnickou činnost a studium v zahraničí, zkušenosti absolventů, aktuální nabídky míst.

Jazyk portálu: angličtina

Studyrama: Travailler en France

Velmi obsáhlý web, na kterém najdete veškeré nutné informace o pracovních podmínkách ve Francii, kde si hledat práci, v jakém oboru, o jaké dávky je možno požádat. Najdete zde i informace o různých brigádách a sezónních pracích.

Jazyk portálu: francouzština

Franc Parler

Celosvětové sdružení učitelů a lektorů francouzštiny. Zajímavé materiály ke stažení použitelné při výuce. Na tomto webu najdete i inzeráty nabízející například volná pracovní místa nebo školy, které mají zájem o výměnné pobyty.

Jazyk portálu: francouzština

Venir travailler en France

Na těchto stránkách najdete podmínky, které byste měli splnit, pokud se rozhodnete jet pracovat do Francie. Naleznete zde aktuální informace o dokumentech, které potřebujete, o svých právech a vše o francouzském pracovním zákoníku.

Jazyk portálu: francouzština

Eures - Evropský portál pracovní mobility

Informace o volných místech v jednotlivých členských zemích, o přechodných obdobích a trzích práce v jednotlivých zemích EU, asistenční služby při hledání zaměstnání, poradenské služby. Po registraci můžete vložit i svůj životopis.

Jazyk portálu: čeština nebo dle výběru

Le français dans le monde

Internetový a tištěný magazín o politice a kultuře pro země frankofonie vydávaný mezinárodní organizací učitelů francouzštiny. Obsahuje i rozsáhlou nabídku stáží a volných pracovních míst.

Jazyk portálu: francouzština

Kalimera

Internetový časopis pro mladé dobrodruhy věnující se cestování, práci v zahraničí, dobrovolnictví. Zajímavá je zejména sekce zkušeností s prací a brigádami v zahraničí, kde si můžete nalistovat článek o zkušenostech z jednotlivých ze­mí.

Jazyk portálu: čeština

Francouzština na internetu

Francouzština na internetu

Zdroje pro studium francouzštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů francouzštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o francouzštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici francouzštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo