Studium ve Francii

Studium a práce v zahraničí – Studium ve Francii

Soubor odkazů užitečných všem, kteří uvažují o studiu ve Francii. Organizace poskytující stipendia, informace a zázemí, univerzity.


strana 12

Bezplatný katalog jazykových škol ve Francii

Zažádejte si o zaslání bezplatné katalogu jazykových škol ve Francii zdarma. Jako bonus dostanete dárek – měsíční přístup do on-line jazykové školy zdarma.

jazyk portálu: čeština

Jazyky.Studium.Práce - Studium v zahraničí

Internetový časopis o jazykovém vzdělávání, studiu a práci v zahraničí. Články o aktuálních nabídkách studia v zahraničí, zkušenosti absolventů, tipy na internetové stránky pro výuku jazyků, recenze, informace o jazykových školách a nových metodách.

Jazyk portálu: čeština

Nazkušenou.cz - Práce a studium v zahraničí

Známý portál pro sdílení zkušeností ze studia a práce v zahraničí. Informační články s rozsáhlou diskusí, diskusní fórum nad problematikou zahraničních pobytů, seznam zprostředkovatelů práce a studia v zahraničí.

Proč studovat v zahraničí?

Stále váháte, zda zkusit či nezkusit studium v zahraničí? Zdá se vám to zbytečné? Nebo moc drahé? Anebo vám připadá vyřizování studia v zahraničí příliš složité?

Francie - životní a pracovní podmínky

Integrovaný portál ministerstva práce a sociálních věcí zabývající se možnostmi práce v Evropě. Najdete zde aktuální informace o pracovním povolení, o povoleních k pobytu, jak je to se sociálním zabezpečením a daňvou problematikou, zdravotní péčí minimální mzdou. Na stránkách najdete i spoustu odkazů na personální agentury.

Jazyk portálu: čeština, případně lze zvolit angličtinu i jiné jazyky.

Erasmus+

Erasmus+ je vzdělávací program Evropské unie na období 2014–2020, který podporuje spolupráci a mobilitu ve všech sférách vzdělávání, v odborné přípravě a v oblasti sportu, mládeže a neformálního vzdělávání.

Jazky portálu: čeština

EduFrance

Francouzský web, který poskytuje informace o francouzském školství. Jeho stránky jsou velmi přehledné, obsáhlé a pomůžou vám vybrat přesně ten typ školy a obor, který si přejete studovat. Organizace má pobočky po celém světě.

Jazyk portálu: francouzština, angličtina, španělština

Eurodesk

Portál věnovaný informacím o studiu v zahraničí. Dozvíte se zde, jak se přihlásit na školu v zahraničí, jaké jsou požadavky u přijímacích zkoušek, jaká je výše školného atd. Na stránkách najdete i odkazy pro studenty EU.

Jazyk portálu: čeština

Studium a stáže v zahraničí

Na tomto odkazu najdete zkušenosti studentů se zahraničním studijním pobytem nebo stáží brněnské VUT (Vysoké učení technické). Tito studenti absolvovali zahraniční pobyt v rámci programu Erasmus. Cenné informace pro ty, kteří se chystají studovat v zahraničí!

Jazyk portálu: čeština

CEFRES (Centre français de recherche en sciences sociales)

Ústav pro výzkum, který spadá pod francouzské Ministerstvo zahraničí. Zprostředkovává univerzitní kontakty a rozvíjí vědecké sítě v ČR a střední Evropě, hlavně v oblasti humanitních a společenských věd. Organizace poskytuje i prestižní stipendia pro studenty.

Jazyk portálu: čeština, francouzština, angličtina

strana 12

Francouzština na internetu

Francouzština na internetu

Zdroje pro studium francouzštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů francouzštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o francouzštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici francouzštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo