Studium ve Francii

Studium a práce v zahraničí – Studium ve Francii

Soubor odkazů užitečných všem, kteří uvažují o studiu ve Francii. Organizace poskytující stipendia, informace a zázemí, univerzity.


strana 12

Études en France

Francouzský portál, který sdružuje veškeré vzdělávací instituce od základních, sttředních škol až po univerzity. Zadanou školu vyhledá buď podle názvu nebo podle regionu. Uvádí kontaktní adresy a odkazy na internetové stránky.

Jazyk portálu: francouzština

Europe et international

Stránky francouzského Ministerstva školství. Informuje o možnostech pro zahraniční studenty, nabízí mezinárodní kurzy. Na tomto webu najdete např. strukturu francouzského školství a další informace týkající se vzdělávání ve Francii.

Jazyk portálu: francouzština

Evropská unie

Po kliknutí na odkaz se zobrazí stránky Evropské komise v podsekci vzdělávání. Naleznete zde ucelené informace o možnostech celoživotního vzdělávání, programech mobility studentů, studiu v zahraničí aj.

Jazyk portálu: angličtina

CEEPUS

CEEPUS je středoevropským výměnným univerzitním programem zaměřeným na regionální spolupráci v rámci sítí univerzit. Program je určen pro pregraduální studenty od ukončeného druhého semestru, postgraduální studenty a pedagogy vysokých škol.

Jazyk portálu: angličtina

Dům zahraniční spolupráce

Vládní agentura zřízená Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Zprostředkuje informace o většině nabídek stipendií pro studium v zahraničí, a to jak od soukromých organizací, tak od jednotlivých států a jejich univerzit.

Jazyk portálu: obecné informace v češtině, konkrétní informace v jazyce udělovaného stipendia

Stáže.cz - Freemovers

Freemovers je projekt Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, který vám pomůže vycestovat na stáž do cizích zemí. V tomto článku se dozvíte podmínky přihlášení do tohoto programu, jak se přihlásit a další nezbytné informace.

Jazyk portálu: čeština

Ploteus

Portál zabývající se možnostmi vzdělávání v evropských zemích. Jeho snahou je pomoci studentům nebo uchazečům o zaměstnání nalézt informace o studiu v Evropě. Naleznete zde i seznam grantů a možnosti výměnných pobytů.

Jazyk portálu: angličtina

strana 12

Francouzština na internetu

Francouzština na internetu

Zdroje pro studium francouzštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů francouzštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o francouzštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici francouzštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo