Francouzština na internetu zdarma

Studium a výuka francouzštiny – Francouzština na internetu zdarma

E-learning francouzštiny na internetu, obecné informace o francouzštině či tipy na ně.


strana 12

Bonjour de France

Velmi pěkně strukturovaná stránka o francouzském jazyce. Najdete zde gramatiku, slovní zásobu, idiomatické výrazy, poslechová cvičení. Můžete si vybrat ze čtyř jazykových úrovní. Učení slovíček s tímto portálem je zábavné, protože je doplněno vtipnými obrázky.

Jazyk portálu: francouzština

Freelang - Magazine

Užitečný web na procvičení znalosti frankofonních reálií, kultury. Tato stránka je zaměřena na studenty, kteří si chtějí rozšířit obzor nejen v jazykových kompetencích, ale i ve všeobecném přehledu. Úroveň francouzštiny je spíše pro hodně pokročilé studenty.

Jazyk portálu: francouzština

Landigo

Jazykový server Landigo nabízí množství cvičení na slovní zásobu. Jen si vybrat svoji úroveň a může se začít.

Jazyk portálu: čeština

Memrise

Internetový server Memrise je kvalitní portál pro procvičování velkého počtu světových jazyků.

Jazyk portálu: angličtina

Francofil

Francouzský rozcestník, který je určen hlavně pro pedagogy. Obsahuje pedagogické, lingvistické a literární prameny, které budou jistě užitečné těm, kteří vyučují francouzštinu. Pokud jde o studenty, i ti zde najdou potřebnou pomoc pro zdokonalení jazyka. Různé odkazy na slovníky, univerzity, média…

Jazyk portálu: francouzština

Franina.eu – Francouzština online

Franina.eu – Francouzština online jsou stránky zaměřené na studium francouzského jazyka, které nabízí přehled gramatiky, reálie a interaktivní cvičení a testy. Jsou určené jak pro studenty francouzštiny, tak pro samouky a jsou konstruovány jako internetová učebnice.

Reverso

Grafikou sice nepříliš zajímavý web, ale pokud jde o obsah, zasluhuje si pozornost. Najdeme zde vše od gramatiky, pravopis, tvoření slov až po stavbu věty a zajímavá slova stejně znějící, ale s jiným pravopisem. Gramatika je vždy přehledně vystvětlena na příkladech.

Jazyk portálu: francouzština

Tex´s French Grammar

Komplexní stránky pro výklad francouzské gramatiky zajímavou formou. Vhodné jako oživení výuky i pro samostudium. Stránka je dobře strukturovaná a velmi obsáhlá. Dialogy a příklady na určitý gramatický jev je možno i poslouchat.

Jazyk portálu: angličtina

Exercices de français en ligne

Na tomto webu si můžete vyzkoušet cvičení, která se zaměřují buď na gramatiku, nebo na poslech a psanou formu jazyka. Vyplněný test odešlete a po zadání emailové adresy dorazí do vaší schránky opravený. Testy ověřují základní znalost francouzštiny.

Jazyk portálu: francouzština

Ma France

24 internetových video lekcí francouzštiny vytvořených učitelem Stéphane Cornicard. Kdo má pomalejší připojení k internetu, může zvolit i podobu bez videa. Zábavný způsob, jak si rozšířit slovní zásobu.

Jazyk portálu: francouzština

strana 12

Francouzština na internetu

Francouzština na internetu

Zdroje pro studium francouzštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů francouzštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o francouzštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici francouzštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo