Referáty a seminárky, maturitní otázky z francouzštiny

Studium a výuka francouzštiny – Referáty a seminárky, maturitní otázky z francouzštiny

Referáty a seminární práce z francouzštiny, maturitní témata - francouzský jazyk a literatura, maturitní otázky z francouzštiny. Materiály pro studium francouzštiny na základní, střední škole a vysoké škole. Pomoc studentům.


Jazyky.Studium.Práce

Internetový časopis o jazykovém vzdělávání, studiu a práci v zahraničí. Články o aktuálních nabídkách studia v zahraničí, zkušenosti absolventů, tipy na internetové stránky pro výuku jazyků, recenze, informace o jazykových školách a nových metodách.

Jazyk portálu: čeština

Přehledně zpracovaná témata k maturitě z francouzštiny

Výběr učebnic a cvičebnic pro přípravu k maturitě z francouzského jazyka. Maturitní testy a vypracovaná maturitní témata. Všechny knihy jsou dostupné v českých obchodech.

Jazyk portálu: čeština

Francouzský blog

Český blog zabývající se francouzštinou. Informace jsou přehledné, najdete zde kategorie věnující se gramatice, literatuře, rady, jak správně sepsat resumé, jaké výrazy používat při formální konverzaci a také velmi obsáhlé tématicky zpracované otázky týkající se reálií.

Jazyk portálu: čeština

Francouzština - maturita.cz

Celkem obsáhlý balík témat vhodných pro maturitní zkoušku nebo pro přípravu seminárních prací a referátů. Témata jsou velmi různorodá a kvalita jazyka je dobrá.

Jazyk portálu: čeština

Francouzština - Referáty.sk

Rubrika maturitních otázek z francouzštiny zdarma. Texty dostatečně obsáhlé a kvalitně zpracované, oznámkované uživateli, uveden i počet slov. Texty jsou určeny buď pro středoškolskou nebo vysokoškolskou úroveň.

Jazyk portálu: slovenština

AntiŠkola

Webové stránky, které se prezentují jako největší databáze studentských prací v Česku. Přehledný rejstřík odkazuje do nejrůznějších témat, jazyky nevyjímaje.

Jazyk portálu: čeština

Čtenářský deník

Na tomto webu najdete stručné obsahy vybraných literárních děl, buď podle titulu nebo podle autora. Mezi knihami je možno najít i díla některých známých francouzsky píšících autorů (např. Molière, Breton nebo Rolland).

Jazyk portálu: čeština

Francouzština - iMaturita

Vypracované maturitní otázky z francouzštiny, ukázky přijímacích zkoušek na vysoké školy, zkušenosti studentů atd. V době registrace obsahoval seznam 14 otázek.

Jazyk portálu: čeština

Referáty-seminárky.cz

Referáty a seminární práce z francouzštiny i jiných školních předmětů s možností přidávat vlastní díla. Soutěž o nejčilejšího přispěvatele.

Jazyk portálu: čeština

Francouzské reálie

Přehledně vypracované otázky francouzských reálií – francouzské literatury a dějin Francie. Dají se použít jako referáty, vyhotovené maturitní otázky nebo jako příprava na přijímačky z francouzštiny.

Francouzština na internetu

Francouzština na internetu

Zdroje pro studium francouzštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů francouzštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o francouzštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici francouzštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo