Referáty a seminárky, maturitní otázky z francouzštiny

Studium a výuka francouzštiny – Referáty a seminárky, maturitní otázky z francouzštiny

Referáty a seminární práce z francouzštiny, maturitní témata - francouzský jazyk a literatura, maturitní otázky z francouzštiny. Materiály pro studium francouzštiny na základní, střední škole a vysoké škole. Pomoc studentům.


Jazyky.Studium.Práce

Internetový časopis o jazykovém vzdělávání, studiu a práci v zahraničí. Články o aktuálních nabídkách studia v zahraničí, zkušenosti absolventů, tipy na internetové stránky pro výuku jazyků, recenze, informace o jazykových školách a nových metodách.

Jazyk portálu: čeština

Francouzský blog

Český blog zabývající se francouzštinou. Informace jsou přehledné, najdete zde kategorie věnující se gramatice, literatuře, rady, jak správně sepsat resumé, jaké výrazy používat při formální konverzaci a také velmi obsáhlé tématicky zpracované otázky týkající se reálií.

Jazyk portálu: čeština

Maturita.cz - Francouzština

Celkem obsáhlý balík témat vhodných pro maturitní zkoušku nebo pro přípravu seminárních prací a referátů. Témata jsou velmi různorodá a kvalita jazyka je dobrá.

Jazyk portálu: čeština

Referáty.sk - Francouzština

Rubrika maturitních otázek z francouzštiny zdarma. Texty dostatečně obsáhlé a kvalitně zpracované, oznámkované uživateli, uveden i počet slov. Texty jsou určeny buď pro středoškolskou nebo vysokoškolskou úroveň.

Jazyk portálu: slovenština

Franina.eu – Francouzština online: Francouzské reálie

Franina.eu – Francouzština online jsou stránky zaměřené na studium francouzského jazyka, které nabízí přehled gramatiky, reálie a interaktivní cvičení a testy. Jsou určené jak pro studenty francouzštiny, tak pro samouky a jsou konstruovány jako internetová učebnice.

AntiŠkola

Webové stránky, které se prezentují jako největší databáze studentských prací v Česku. Přehledný rejstřík odkazuje do nejrůznějších témat, jazyky nevyjímaje.

Jazyk portálu: čeština

iMaturita - Francouzština

Vypracované maturitní otázky z francouzštiny, ukázky přijímacích zkoušek na vysoké školy, zkušenosti studentů atd. V době registrace obsahoval seznam 14 otázek.

Jazyk portálu: čeština

Referáty-seminárky.cz - Francouzština

Referáty a seminární práce z francouzštiny i jiných školních předmětů s možností přidávat vlastní díla. Soutěž o nejčilejšího přispěvatele.

Jazyk portálu: čeština

Francouzština na internetu

Francouzština na internetu

Zdroje pro studium francouzštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů francouzštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o francouzštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici francouzštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo