Zkoušky a certifikáty z francouzštiny

Studium a výuka francouzštiny – Zkoušky a certifikáty z francouzštiny

Informace o jazykových zkouškách a mezinárodních certifikátech. Učební materiály k přípravě na zkoušky.


Jazykové školy a kurzy

Databáze jazykových škol a jejich kurzů. Vyhledávání dle města, typu kurzu, zaměření, možnost vypsat vlastní „výběrové řízení“, oslovit tak několik škol najednou a vybrat si z nejlepší nabídky. Největší databáze jazykových škol na českém internetu.

Jazyk portálu: čeština

Jazykové zkoušky

Databáze jazykových zkouškek z francouzštiny prováděných v ČR spolu se základními informacemi a odkazy na internetové stránky jejich hlavních organizátorů.

Jazyk portálu: čeština

Jazyky.Studium.Práce - Zkoušky a certifikáty

Internetový časopis o jazykovém vzdělávání, studiu a práci v zahraničí. Články o aktuálních nabídkách studia v zahraničí, zkušenosti absolventů, tipy na internetové stránky pro výuku jazyků, recenze, informace o jazykových školách a nových metodách.

Jazyk portálu: čeština

Zlevněné kurzy francouzštiny - Slevy Kurzů.cz

Poslední volná místa v jazykových kurzech francouzštiny nabízená se slevou. Vyplatí se navštívit před nákupem kurzu – nabízí slevy v běžných veřejných kurzech od 15%-60%. Můžete přistoupit do probíhajícího kurzu nebo do právě začínajícího. Kromě jazykových kurzů nabízí portál SlevyKurzů.cz i slevy dalších typů kurzů: počítače, fitnes, životní styl, psychologie …

Jazyk portálu: čeština

Alliance Francaise

Web mezinárodní organizace pro podporu šíření francouzské kultury a testování francouzského jazyka Alliance Francaise. Bližší informace o certifikátech DELF a DALF. V ČR funguje šest poboček (Brno, Pardubice, Ostrava, Hradec Králové, Liberec, Plzeň, České Budějovice).

Jazyk portálu: francouzština nabo angličtina

DELF, DALF Commission

Center international d'études pédagogiques. Stránka s podrobnými informacemi o zkouškách DELF a DALF, včetně jejich částí a popisu, s praktickými tipy ke složení a s kontakty na zkušební centra.

Jazyk portálu: angličtina

Francouzština na internetu

Francouzština na internetu

Zdroje pro studium francouzštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů francouzštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o francouzštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici francouzštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo