Portály francouzštiny

Zdroje informací o francouzštině – Portály francouzštiny

Internetové zdroje specializované na francouzštinu.


strana 12

Talk French

Kurzy francouzštiny pro začátečníky zdarma na internetu bez nutnosti registrace. Stránky patří k portálu BBC Languages. Obsahuje 24 lekcí vytvořených učitelem francouzštiny Hakim M'Barek. Užitečné fráze s důrazem na běžnou konverzaci, spousta audio a video materiálů.

Jazyk portálu: angličtina

Lexilogos

Máte potíže s francouzskými znaky? Tato stránka vám umožní vložit do textu francouzské unikátní znaky. Najdete zde i spoustu dalších jazyků. Když kliknete na „Zkontrolovat“, systém vás odkáže na stránku http://bonpatron.com/, která v textu vyznačí chyby.

Jazyk portálu: francouzština

The French Journal

Stránky pro „frankofily“ s poznámkami o francouzské kultuře, historii, geografii, vínu, jídle, cestování a mnoho dalšího – a samozřejmě Paříž! K inspiraci spousta odkazů na stránky týkající se Francie.

Jazyk portálu: angličtina

Activités pour la classe de français langue étrangère

Francouzsk portál k procvičení francouzštiny jako cizího jazyka. Učí, jak pracovat s internetem při hledání zadaných informací ve francouzštině. Systém vám zadá například Univerzitu v Rouenu a uvede otázky, na které máte odpovědět. Odpovědi hledáte na oficiálních stránkách univerzity. Na těchto stránkách najdete i různá konverzační cvičení. Využitelné v hodinách francouzštiny pro skupinu žáků jako soutěž.

Jazyk portálu: francouzština

strana 12

Francouzština na internetu

Francouzština na internetu

Zdroje pro studium francouzštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů francouzštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o francouzštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici francouzštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo