Rozcestníky FJ

Zdroje informací o francouzštině – Rozcestníky FJ

Další rozcestníky a servery o francouzštině


French About

Internetové stránky věnované výuce francouzštiny. Výukové materiály, bohatý audio i video doprovod, články zaměřené podrobně na jednotlivé jazykové jevy i odkazy na další podobné weby. Pro někoho může být nevýhodou, že stránky jsou celé v angličtině.

Jazyk portálu: angličtina

Le Point du FLE

Tato stránka je doslova nabitá různými cvičeními, kvízy a testy. Najdete zde úryvky z písniček, při jejichž poslechu máte za úkol doplňovat chybějící výrazy. Dále zde narazíte na video ukázky z francouzských kreslených filmů a na různé hrané dialogy. Pod ukázkou je často přepsán text.

Jazyk portálu: francouzština

ClicNet

Vemi obsáhlý francouzský rozcestník, uvádí více než 400 různých studijních zdrojů vhodných pro studenty i vyučující. Odkazuje na jazykové stránky, ale i na kulturní dění ve frankofonním světě, slovníky, ale také třeba radí, jak správně postupovat při psaní dopisu a jiných dokumentů.

Jazyk portálu: francouzština

FLE poslechový rozcestník

Francouzský portál doslova naplněný výbornými odkazy na poslechová cvičení, diktáty, na video a audio ukázky například ze zpráv, nebo úryvky z filmů. Diktáty jsou autokorektivní.

Jazyko portálu: francouzština

Francofil

Francouzský rozcestník, který je určen hlavně pro pedagogy. Obsahuje pedagogické, lingvistické a literární prameny, které budou jistě užitečné těm, kteří vyučují francouzštinu. Pokud jde o studenty, i ti zde najdou potřebnou pomoc pro zdokonalení jazyka. Různé odkazy na slovníky, univerzity, média…

Jazyk portálu: francouzština

Ressources en ligne

Obsáhlý francouzský rozcestník, který shromažďuje odkazy na užitečné stránky. Portály zabývající se gramatikou, nabídkou studijních kurzů a diplomů. Odkazy na slovníky, encyklopedie, výuku jiných jazyků.

Jazyk portálu: francouzština

FWP

Rozcestník internetových stránek, kde se dozvíte vše, co potřebujete vědět o Francii či francouzštině. Mapy, zpravodajství, hudba, zábava a mnoho dalšího.

Jazyk portálu: angličtina

Francouzština na internetu

Francouzština na internetu

Zdroje pro studium francouzštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů francouzštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o francouzštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici francouzštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy francouzština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo