Francouzština v Praze 6

Seznam překladatelů, tlumočníků v Praze 6, kteří vám s francouzštinou pomohou.

Překladatelé, tlumočníci a korektoři francouzštiny v Praze 6

Profesní životopisy kvalitních překladatelů, tlumočníků a korektorů v Praze 6 s hodnocením zákazníků. …  Překladateli musíte důvěřovat a je užitečné znát jeho vzdělání, praxi a hodnocení od zákazníků, než mu svěříte větší zakázku. Zde vypsaní překladatelé prošli ústním pohovorem a můžete se na ně spolehnout. 

Mgr. Hana Marsault

Praha 6, Břevnov | Překladatelka a tlumočnice | Mateřský jazyk: čeština
Mgr. Hana Marsault Praha 6

SPOLEHLIVÁ PŘEKLADATELKA

francouzštiny a angličtiny

 

Jako zkušená překladatelka věnuji každé zakázce maximální péči.
Překlady vypracovávám s puntičkářskou přesností, protože mě tato práce velice baví a zákazníkova spokojenost je pro mě tím nejdůležitějším.
Kromě profesionálně vyhotovených překladů vám také mohu nabídnout přepis audio- nebo videonahrávek. Potřebujete převést do písemné podoby vaše obchodní jednání, semináře, školení, atd.? Neváhejte mě kontaktovat!
Ctím zásadu profesionálních překladatelů překládat výhradně do mateřského jazyka. Pokud ovšem zákazník požaduje překlad do cizího jazyka, zajistím korekturu rodilým mluvčím, neboť jen tak lze dosáhnout vynikajícího výsledku.

PhDr. Alžběta Malkovská

Praha 6, Veleslavín | Překladatel a tlumočník | Mateřský jazyk: čeština
PhDr. Alžběta Malkovská Praha 6
  • Důležité upozornění!

    Pozor! Nové telefonní číslo - +420 607 067 748

Překlady a tlumočení

francouzština a španělština

 

Jsem absolventkou Ústavu Translatologie FF UK, jediného pracoviště v ČR, které vzdělává diplomované překladatele a konferenční tlumočníky. Navštěvovala jsem celou řadu specializovaných překladatelských a tlumočnických kurzů, absolvovala jsem několik odborných zahraničních stáží. Mám zkušenosti s překlady a tlumočením pro širokou škálu zákazníků (státní instituce, velvyslanectví, soukromé firmy, filmové festivaly atd.). Individuální přístup ke každé zakázce. Nabízím kvalitní a spolehlivé překladatelské a tlumočnické služby za odpovídající cenu.


Další překladatelé francouzštiny v Praze 6
Další tlumočníci francouzštiny v Praze 6
TIP Vyberte si nejlepší překladatele francouzštiny: Překlady francouzštiny >Překlady francouzštiny Praha