Pomaturitní studium francouzštiny

Nejlépe hodnocené jazykové školy nabízející pomaturitní studium francouzštiny.

Jazyková škola BOHEMIA INSTITUT Praha 10

BOHEMIA INSTITUT

Jazyková škola| Praha 10
KOMPLEXNÍ A VYČERPÁVAJÍCÍ NABÍDKA JAZYKOVÝCH KURZŮ VŠECH TYPŮ (AJ, NJ, FJ, ŠJ, RJ i další méně frekventované jazyky): skupinové, individuální i zakázkové firemní…  kurzy obecný jazyk, obchodní i profesně orientované kurzy vyvážené (gramatika + konverzace), kurzy čistě konverzační, rekapitulující pomaturitní studium angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny kurzy přípravné na mezinárodní a státní zkoušky, příprava na maturitu, příprava na přijímací pohovor, … dětské a juniorské kurzy Jazykové i akademické studium v zahraničí program …svět jazyků pro Vás... (tedy pro všechny – děti, studenty, manažery, profesionály, seniory na celém světě ) Akreditované manažerské a počítačové kurzy, rekvalifikace  
Jazyková škola Jazyková škola s právem SJZ PELICAN,  s.r.o. Brno-střed

Jazyková škola s právem SJZ PELICAN, s.r.o.

s právem SJZ PELICAN, s.r.o., Lidická 9, Brno| Brno-střed
PELICAN je odborníkem na jazykové vzdělávání a profesní rozvoj v oblasti managementu a pedagogiky. Ve spolupráci se zahraničními partnery se podílí na evropských vzdělávacích…  projektech a působí mimo jiné v neziskovém sektoru. Organizujeme individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy. Pořádáme státní jazykové zkoušky z angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, ruštiny a češtiny. Od roku 2013 jsme zároveň akreditované školicí středisko profesního vzdělávání. Zajišťujeme rekvalifikační kurzy hrazené úřadem práce a autorizované zkoušky profesní kvalifikace.  
Jazyková škola JŠ LEVL languages Kolín Kolín

JŠ LEVL languages Kolín

JŠ LEVL languages Kolín| Kolín
Naše jazyková škola LEVL languages byla založena v červnu roku 2006 v Kolíně. Nejprve jsme se věnovali především výuce anglického jazyka, následně jsme nabídku rozšiřovali…  o další jazyky. V dnešní době nabízíme výuku angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, ruštiny, japonštiny, švédštiny a češtiny pro cizince. Naše škola je střední velikosti. Náš tým čítá momentálně 24 lektorů, z čehož 5 jsou rodilí mluvčí z Velké Británie, Španělska a Japonska. Jsme členy Asociace jazykových škol AJŠ . Kurzy pomaturitní studium firemní výuka veřejnostní kurzy dětské kurzy pobytové kurzy individuální výuka Skype výuka Zabýváme se výukou všeobecného, obchodního a odborného jazyka, a přípravami k mezinárodním jazykovým zkouškám a maturitě. Prostory pro výuku Kurzy mohou, dle přání klienta, probíhat na pracovišti nebo v prostorách jazykové školy. Veřejnostní kurzy nabízíme pouze v Kolíně, kde disponujeme odpovídajícími prostory s vybavenými učebnami.  
TIP Na Jazykovky.cz najdete všechny Jazykové školy

Přidat novou jazykovou školu