Monika Stříbná

lektorka francouzštiny

Francouzštinářka Monča se zajímá o historii, má ráda divadlo a orientální tance. Nejvíce ji těší, když dokáže u studentů udržet zájem o jazyk a touhu zlepšovat se. V Jazykové škole Jílek pracuje už více než rok a oceňuje, že dostala příležitost učit i bez předchozích zkušeností v jazykovkách. "Jazyková škola Jílek je výjimečná tím, že když vidí v člověku potenciál, tak mu umožní, aby na sobě pracoval a zlepšoval se,” říká Monika.

V čem lektor vyniká

Monča je všestranně nadaná tvořivá lektorka, kterou francouzštinou a dalšími jazyky doslova žije. Málokdy ji potkáte jinak než usměvavou a plánující nové a nové aktivity do výuky pro své studenty.
„Je ale důležité, aby to učitel nevzdával se studenty, kterým to nejde, a nepracoval jen s těmi nejlepšími. Měl by se snažil ostatní vytáhnout spolu s nimi. Snažím se taková být, ale jestli se mi to daří, je otázkou pro studenty.“

Vzdělání a praxe

„Jednu dobu jsem si říkala, že hlavně nechci učit, ale postupem času mi to začalo připadat reálné. Na vysokou jsem se přihlásila na dějepis a chtěla jsem k tomu něco praktičtějšího, tak jsem zvolila francouzštinu. V prvních letech na vysoké jsem začala doučovat francouzštinu a přišla jsem na to, že mě učení bude bavit.“

Škola kde učím

Jazyková škola Jazyková škola Jílek
Jazyková škola Jílek
Jazyková škola Jílek
|
Brno-střed
|
Brno-město
|
Štefánikova 2

Zkušenosti mých studentů

1 osobní zkušenost studenta

Soňa Ustohalová
operátor zákaznické linky
Veverské Knínice
13.11.2017
176.74.128.xxx
náš portál zná email / telefon studenta
Atmosféra ve škole byla velmi příjemná, ráda jsem ji proto navštěvovala. S výukou jsem byla velmi spokojena - paní lektorka se vždy přizpůsobila mým požadavkům ohledně probírané látky. Mezi největší pozitiva školy bych zařadila: příjemné vystupování - jak lektorky, tak i ostatních pracovníků, ochotu přizpůsobit se klientovi a pak také kvalitní a profesionální lektory.
Přidat recenzi

Moje kurzy francouzštiny