Perfect World s.r.o. - Jazyková škola - Plzeň 1

Perfect World s.r.o.

Centrála Plzeň 1
Plzeň 1 | Bolevec | Lidická 82

Kontakty pobočky

Stránky školy

Poslední aktualizace

19.11.2018 | poslední editace profilu školou

Zkušenosti studentů

1 zkušenost studenta ověřených a garantovaných autoritou Jazykovky.cz. Hodnocení…  studentů jsou ověřována podle IP adresy, nejsou nikdy anonymní a Jazykovky.cz mají kontakt na hodnotitele a hodnocení ověřují. 
Gita Váchalová
uklízečka
Kozolupy
8.7.2016 0:32
185.7.22.xxx
náš portál zná email / telefon studenta
Jazykovku se srdcem doporučuji komukoli, kdo z jakýchkoli důvodů uvažuje o tom, že by to zkusil. Možná to zní trochu zvláštně, ale po přečtení mého příběhu bude všechno jasnější. Jsem věčný začátečník. Ne proto, že bych neměla na to, abych se něco naučila. Problém…  je v mé motivaci. S němčinou jsem začala kvůli sympatické učitelce, s angličtinou proto, že dnes by asi anglicky měl umět každý, s francouzštinou kvůli nejlepší kamarádce provdané za Francouze. Každý, kdo někdy něco dělal jen proto, že si myslel, že by měl a nebo proto, aby na někoho udělal dojem, ví, kam to vede. Stačí málo a motivace je pryč. Mým dalším problémem je nedostatek sebedůvěry. Do všeho, pro co se rozhodnu, jdu sice s obrovským odhodláním, ale pak stačí pár neúspěchů a já snadno uvěřím, že jsem se prostě přecenila. Dobrou zprávou pro všechny je, že jazykovka se srdcem je škola na míru. Pro každého. I kdybyste do toho šli s podobně pochybnou motivací,jako já, tady to nevzdáte. :-) Jestli někomu, stejně jako mně, více vyhovuje individuální přístup, tady je to možné. Mám výbornou lektorku, která se zcela přizpůsobí mým potřebám. Není problém nepochopit všechno po prvním vysvětlení. Moje lektorka je velice trpělivá, všechno vysvětluje srozumitelně a klidně i několikrát. Dokáže ocenit mou snahu, má pochopení pro mé střídání tempa a zároveň mě nenechá stát na místě, když cítí, že mám na víc. Jana Jakešová je nejlepší lektorka, jakou jsem měla za celou dobu, co se snažím něco naučit. Zároveň ale můžu s klidným svědomím říct, že jsem zde v této jazykovce poznala celkem čtyři lektorky a proti žádné jsem neměla co namítnout. Dnes věřím, že jednou budu doopravdy mluvit francouzsky a že tento jazyk použiju i v praxi. A kdo ví, třeba s touto školou dokončím i ty dva předchozí jazyky, které jsem začala a vzdala jinde. Přístup této školy je příkladný. Ať už jsou vaše zkušenosti se studiem jakékoli, nebojte se toho. V Perfect worldu to zvládnete. :-) 
TIP Na oborovém portálu Jazykovky.cz naleznete informace o jazykových školách: Jazyková škola > Jazyková škola Plzeň > Výuka francouzštiny Plzeň

Kurzy francouzštiny

1 aktuální kurz francouzštiny, který vypsala jazyková škola…  Perfect World s.r.o. - Plzeň 1. Poslední aktualizace proběhla 7.10.2017. 

Individuální výuka francouzštiny

Individuální lekce francouzštiny

FJ | Kód kurzu
07.10.2017 | Poslední aktualizace
Zeptat se na kurz

Termín výuky

kdykoli-|kdykoli

Proč si vybrat tento kurz francouzštiny?

Co Vám soukromé hodiny dají?

Díky soukromým lekcím se skutečně naučíte to, co potřebujete a přesně tak rychle, jak to potřebujete. Bude jistě potřeba, abyste se co nejvíce zapojili a na svém pokroku pracovali s chutí a touhou se posunout dopředu.My Vám na oplátku dáme veškerou naši pozornost, pomůžeme Vám překonat překážky a povedeme Vám kupředu. Na konci čeká úspěch a Vaše schopnost se bez problémů domluvit a používat jazyk tak, jak potřebujete!