Mapa

Francouzština ve Vamberku

Seznam překladatelů a tlumočníků ve Vamberku, kteří vám s francouzštinou pomohou.

Překladatelé,tlumočníciakorektořifrancouzštinyveVamberku

Profesní životopisy kvalitních překladatelů, tlumočníků a korektorů ve Vamberku s hodnocením zákazníků. Překladateli musíte důvěřovat a je užitečné znát jeho vzdělání, praxi a hodnocení od zákazníků, než mu svěříte větší zakázku. Zde vypsaní překladatelé prošli ústním pohovorem a můžete se na ně spolehnout.

Marie-Christine Simek

Vamberk | překlady a tlumočení | Mateřský jazyk: Čeština

Překlady do/z francouzštiny a korektury

rodilou mluvčí

 

Věnuji se překládání z a do francouzštiny, s důrazem na pečlivost a kvalitu odvedené práce.
Narodila jsem se ve Francii, kde jsem následujících 14 let žila (francouzština je mým mateřským jazykem), dovoluji si tedy tvrdit, že se vyznám a orientuji v jemných nuancích tohoto jazyka. Zaručuji správnost pravopisu, interpunkce, tvarů slov, a dalších gramatických jevů, srozumitelnost i plynulost textu.

Momentálně žiji v Čechách, ale nadále udržuji velmi intenzivní kontakty s Francii, sleduji dění na kulturní scéně a snažím se udržovat a ještě více prohlubovat mé jazykové znalosti. Spolupracuji s francouzskými organizacemi sídlící v Čechách.

Kromě francouzštiny ovládám ještě anglický (pokročilá úroveň) a španělský jazyk (mírně pokročilá). Mám za sebou dva roky latiny, což mě pomohlo k pochopení určitých gramatických a jazykových jevů románských jazyků.

Díky tomu, že jsem aktuálně ještě studentka, z velké části si svůj čas organizuji sama – jsem tedy flexibilní a vždy k dispozici.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O ZHOTOVENÍ PŘEKLADU MNE KONTAKTUJTE, PROSÍM, VÝHRADNĚ MAILEM NA SIMKOVA.MARY(za­vináč)SEZNAM(teč­ka)CZ

TIP Vyberte si nejlepší překladatele francouzštiny: Překlady francouzštiny >Překlady francouzštiny Vamberk